BIMON Sp. z o. o. jako licencjonowany zarządca prowadzi profesjonalne usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Od 2000r. zarządzamy nieruchomościami na terenie trójmiasta i okolic. Wspólnoty Mieszkaniowe zarządzane przez Spółkę Bimon wyróżnia czystość, porządek i dobre zorganizowanie.

Nasza oferta obejmuje usługi wykonywane przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników między innymi w sektorze obsługi Wspólnot Mieszkaniowych. Zatrudniamy pracowników posiadających licencje nadane przez Ministra Infrastruktury w zakresie zarządzania nieruchomościami, wycen nieruchomości (rzeczoznawcy majątkowi), inspektorów nadzoru budowlanego, ekonomistów do rozliczeń i usług księgowych oraz innych w zależności od potrzeb.


Przedstawiając Państwu naszą ofertę, mamy nadzieję na współpracę w zakresie zarządzania Waszą nieruchomością. W bardzo wielu przypadkach po zawarciu z nami umowy o zarządzanie, opłaty ponoszone przez Właścicieli są niższe niż u poprzedniego zarządcy.

Oferujemy pełen zakres usług zarządzania powierzoną nam nieruchomością, w tym m. in.:


Należne wynagrodzenie dla Zarządcy za świadczone usługi w zakresie zarządzania nieruchomością jest konkurencyjne i każdorazowo negocjowane.