Zarządzamy Nieruchomościami
na terenie Trójmiasta i okolic

start oferta remonty kontakty alarmowe komercyjne kwalifikacje english

OFERTAOd początku działalności gospodarczej, w segmencie Zarządzanie Nieruchomościami Mieszkalnymi, świadczymy usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na rzecz Wspólnot Mieszkaniowych na terenie Gdańska w dzielnicach: Centrum, Wrzeszcz, Orunia, Przeróbka, Stogi, Górki Zachodnie, Jasień. Wspólnoty Mieszkaniowe zarządzane przez Spółkę Bimon wyróżnia czystość, porządek i dobre zorganizowanie.

Przedstawiając Państwu naszą ofertę, zachęcamy do współpracy Właścicieli nieruchomości oraz Wspólnoty Mieszkaniowe. Jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy w przedmiocie zarządzania Waszymi nieruchomościami. W zakresie naszego działania są zarówno nieruchomości należące do osób fizycznych, Wspólnoty Mieszkaniowe jak i przedsiębiorcy oczekujący profesjonalnej obsługi swoich nieruchomości. W wielu przypadkach po zawarciu z nami umowy o zarządzanie, opłaty ponoszone przez właścicieli we Wspólnotach Mieszkaniowych są niższe niż u poprzedniego zarządcy.

Wspólnoto Mieszkaniowa, skontaktuj się z nami!
Przeprowadzimy bezpłatną analizę kosztów.
Daj szansę sobie i nam!


Wykonujemy pełen zakres usług zarządzania powierzoną nam nieruchomością, w tym m. in.:

Ponadto w pierwszym roku współpracy proponujemy Państwu pokrycie kosztów związanych z obowiązkowymi rocznymi przeglądami takimi jak: gazowy, kominowy i ogólnobudowlany.

Wynagrodzenie za świadczone usługi w zakresie zarządzania nieruchomością jest konkurencyjne i każdorazowo negocjowane indywidualnie.


Zapraszamy do współpracy !